Top10 Broker Market Maker: Najlepszy Broker MM Dealing Desk

Zastanawiasz się jakiego brokera wybrać na początek? Masz dwie możliwości broker Dealing Desk lub No Dealing Desk, czyli Market Maket (animator rynku). W tym zestawieniu znajdziesz najlepszych pośredników, którzy pozwolą wykorzystać potencjał względnie stabilnego rynku, przy stosunkowo niskim depozycie minimalnym.

Miejsce 1

XM to lider wśród brokerów Marekt Maker. Przygotował najlepszą ofertę: doskonałe szkolenia, bonus bez depozytu – 25€, konto Demo bez limitu oraz platformę MetaTrader 4 . XM nie zawiedzie Twoich oczekiwań.

Min. depozyt5€
SpreadStały/Zmienny
dla EUR/USD:zmienny, śr. 1.7 pipsa
ProwizjaBRAK
Dźwignia1:100

Miejsce 2

AvaTrade to przede wszystkim doświadczenie i precyzja. Mimo wysokich spreadów, możesz skorzystać z dużej liczby instrumentów handlowych oraz zaawansowanych szkoleń, które są szczególnie ważne dla początkujących.

Min. depozyt100$
SpreadStały/Zmienny
dla EUR/USD:stały: 3 pipsy
ProwizjaBRAK
Dźwignia1:200

Miejsce 3

Inwestycje na autoryzowanych platformach brokera, Konto Demo bez ograniczeń czasowych i pomoc profesjonalnych konsultantów: To wszystko znajdziesz w ofercie Plus500. To jeden z najbardziej popularnych brokerów na rynku.

Min. depozyt500 PLN
SpreadStały/Zmienny
dla EUR/USD:zmienny, śr. 0,8 pipsa*
ProwizjaBRAK
Dźwignia1:100

*dane z dnia 23.01.2018 r. 14:28 CET

Miejsce 4

Największym plusem eToro jest możliwość kopiowania strategii najlepszych inwestorów. W ofercie znajdziesz także stabilną platformę OpenBook, stałe spready i ponad 120 instrumentów finansowych.

Min. depozyt200 $
SpreadStały
dla EUR/USD:śr. 3 pipsy
ProwizjaBRAK
Dźwignia1:400

Miejsce 5

Współpraca z EFIX to przyjemność. Broker ma najlepszą obsługę klienta na rynku, a wieloletnie doświadczenie na rynku inwestycyjnym, pozwoliło mu stworzyć atrakcyjną ofertę, szytą na miarę dla traderów z Polski.

Min. depozyt100 £
SpreadStały/Zmienny
dla EUR/USD:zmienny, śr. 1,2 pipsa
ProwizjaBRAK
Dźwignia1:100

Miejsce 6

Markets.com posiada nowoczesne narzędzia i profesjonalny dział wsparcia. Jego bezpieczeństwo gwarantują liczne licencje. Dużym plusem jest bonus bez depozytu – €25 – oraz Konto Demo bez limitu.

Min. depozyt100 $
SpreadStały/Zmienny
dla EUR/USD:zmienny, od 2 pipsów
ProwizjaBRAK
Dźwignia1:200

Miejsce 7

Stałe spready, wysokie bonusy i możliwość anulowania stratnej pozycji w ciągu 60 minut. EasyMarkets to nowa nazwa popularnego brokera EasyForex. Proces re-brandingu był związany ze zmianą oferty, która teraz jest szczególnie atrakcyjna.

Min. depozyt400 PLN
SpreadStały
dla EUR/USD:3 pipsy
ProwizjaBRAK
Dźwignia1:100

Miejsce 8

Z jednej strony brak polskiej wersji językowej na platformie i stronie internetowej. Z drugiej, atrakcyjne warunki handlowe, profesjonalizm i rzetelność. Zdecyduj sam, czy oferta nowojorskiego brokera FXCM jest dla Ciebie.

Min. depozyt50 €
SpreadStały/Zmienny
dla EUR/USD:zmienny, od 1,5 pipsa
ProwizjaBRAK
Dźwignia1:50

Miejsce 9

Szukasz alternatywy dla brokerów – gigantów? KeyStock to rzetelny partner. Całodobowa Obsługa klienta, szkolenia i wsparcie w języku polskim, to dobra wiadomość nie tylko dla początkujących. Dodatkowy plus za MT4.

Min. depozyt1000 $
SpreadStały
dla EUR/USD:3 pipsy
ProwizjaBRAK
Dźwignia1:200

Miejsce 10

W skali międzynarodowej TeleTrade jest alternatywą dla gigantów z branży. Oferuje ciekawe bonusy, zaawansowane platformy (w tym MT4 i MT5) oraz dwa rodzaje egzekucji zleceń – Dealing Desk i No Dealing Desk.

Min. depozyt100 £
SpreadStały/Zmienny
dla EUR/USD:zmienny, śr. 1,2 pipsa
ProwizjaBRAK
Dźwignia1:100

Top10 Broker

Top10broker.pl stara się tworzyć recenzje brokerów całkowicie obiektywnie i zdobywać informacje z najbardziej wiarygodnych źródeł, aby pomóc przedsiębiorcom w wyborze najlepszych brokerów online, którzy będą odpowiadać ich indywidualnym potrzebom w celu uniknięcia ryzyka strat i zwiększenia szans na dokonywanie owocnych transakcji.

Dodaj komentarz

Udostępnij
Tweetnij
+1
Udostępnij